Daha Ucuz Ev Sigortası İçin 5 İpucu

Ev sigortası, iki farklı sigorta poliçesi türü için temel bir terimdir. Değerli eşyalarınızı ve diğer ev eşyalarını korumak için mülkünüzün ve ev eşyaları sigortanızın yapımını kapsayan bina sigortası.

Sorun, tüm ev sigortası poliçelerinin eşit yaratılmaması ve benzeriyle karşılaştırmayı zorlaştırmasıdır. Sağlanan teminat alanları ve düzeyi, poliçeden poliçeye, primlerle birlikte değişir. Bu nedenle, neyi ve ne kadar sigortalatmanız gerektiğine dair kesin bir fikre sahip olmak, onu satın almak için harcadığınız toplam zamanı ve parayı en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Tüm sigorta poliçeleri mali kayıp riskine karşı koruma sağlar. Dolayısıyla maliyeti düşürmek için sigortacıya olan riski azaltın ve daha düşük bir prim alırsınız. Size bir fikir vermek için, işte en etkili taktiklerin kısa bir özeti …

Ev sigorta şirketinizle veya yerel mahalle izleme planıyla iletişime geçin, size evinizi daha güvenli hale getirmek ve hırsızlar tarafından hedef alınma olasılığını azaltmak için gereken adımların bir listesini göndereceklerdir


Ev
sigorta şirketinizle veya yerel mahalle izleme planıyla iletişime geçin, size evinizi daha güvenli hale getirmek ve hırsızlar tarafından hedef alınma olasılığını azaltmak için gereken adımların bir listesini göndereceklerdir.

Kilitleri tüm pencerelere ve seviye 5 (BS3621) gömme kilitleri kapılara takın. Evinizin etrafına bu tür kilitler takılmışsa, çoğu sigorta şirketi size ev eşyaları sigortanızda% 10’a varan oranda indirim sağlar.

Sigorta şirketinizin tavsiye edebileceği, tanınmış bir alarm tesisatçısı tarafından takılan iyi bir alarmın olması, size poliçenizde% 10’a kadar indirim sağlayabilir


Sigorta
şirketinizin tavsiye edebileceği, tanınmış bir alarm tesisatçısı tarafından takılan iyi bir alarmın olması, size poliçenizde% 10’a kadar indirim sağlayabilir. Bunların yıllık kontrol gerektiren pahalı alarmlar olduğunu unutmayın.

Daha yüksek poliçe aşımı. Genellikle herhangi bir sigorta talebinin ilk 50’sini ödemek zorunda kalacaksınız, ancak o zaman daha fazlasını ödemeye razı olursanız, priminiz şimdi düşecektir.


Mahalle
izleme planları. Bazı ev sigortacıları, mahallenin gözetleme bölgesinde yaşıyorsanız indirim sunar; ancak bu daha az yaygındır.

Hasar bonusu yok. Araç sigortanızda olduğu gibi; Daha önce hiç hak talebinde bulunulmamış bir kayıt, priminizi azaltmaz. Bir hak talebinde bulunmanız gerekiyorsa, zararı kendiniz ödemenin daha ucuz olup olmayacağını düşünün ve prim artışından kaçının.


Yaşınız
. İstatistiksel olarak, yaşlandıkça ev sigortası talebinde bulunma olasılığınız azalır. Yani daha düşük bir risk iseniz, bu primlerinize yansıyacaktır. Bazı şirketler, Saga gibi 50 yaşın üzerindekilere ekstra avantajlar sunar.

Ekstra güvenlik. Ev kasası gibi değerli eşyalarınız için aldığınız özel güvenlik önlemlerini beyan edin.


Yaşam
tarzınız. Köpeğiniz varsa, çay içmiyorsanız ve sigara içmiyorsanız, bazı sigortacılar tarafından primleri azaltmak için bu tür faktörler kullanıldığından, bunu beyan ettiğinizden emin olun.

Ara sıra mevcut sigortanıza yeni bir müşteri olarak başvurmak, primlerinizi düşürebilir. Birçok sigorta şirketi, yeni müşterilere, yenilemeye geldiğinizde tekrar edilmeyecek indirimler sunar.

Online başvuru yapabiliyorsanız, normalde% 5 civarında bir indirim alırsınız


Online
başvuru yapabiliyorsanız, normalde% 5 civarında bir indirim alırsınız.

Evinizde herhangi bir güvenlik iyileştirmesi yapmadan önce, her zaman önce ev sigorta şirketinize danışın. Hangi iyileştirmelerin en büyük maliyet düşürücü etkiye sahip olacağını onaylayacaklar.

İPUCU 2: Hangi ev sigortasına ihtiyacınız olduğunu bilin


İPUCU 2: Hangi
ev sigortasına ihtiyacınız olduğunu bilin

Binalar ve içerik sigortası değeri için doğru bir rakam bulmak garip olabilir, bu nedenle birçok ev sahibi ya sigortalı değildir ya da gerçekten ihtiyaç duymadıkları kapsam için ödeme yapmaktadır.

Bina sigortası, mülkünüzün piyasa değerini değil yeniden inşa maliyetini karşılar


Bina sigortası, mülkünüzün
piyasa değerini değil yeniden inşa maliyetini karşılar. Evinizin yeniden inşa değeri, örneğin yangın veya çökme nedeniyle tahrip olması durumunda yeniden inşa etmenin maliyetidir. Evinizin yeniden inşa değeri genellikle ipotek sözleşmenizde veya mülk tapularınızda bulunabilir. Kraliyet Yeminli Sörveyörler Kurumu’nun (RICS) Bina Maliyeti Bilgi Hizmeti (BCIS), yeniden inşa maliyeti hesaplayıcısı ile birlikte evleri ve daireleri yeniden inşa etme maliyetleri hakkında bir dizi ayrıntılı bilgi üretir.

Alternatif olarak, sınırsız veya yüksek standartlı bina toplamının sigortalı olduğu bir poliçeyi tercih edebilirsiniz, böylece doğru miktarı sigorta etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ayrıca, eve taşındıysanız yanınızda götürebileceğiniz hemen hemen her şeyi kapsayan ev eşyaları sigortası vardır


Ayrıca, eve taşındıysanız
yanınızda götürebileceğiniz hemen hemen her şeyi kapsayan ev eşyaları sigortası vardır. Evinizdeki odaların bir listesini yapın ve her birinin içerdiği tüm öğeleri orada değeri olan bir yere yazın. Ardından, hangi sigorta korumasına ihtiyacınız olduğunu görmek için bireysel miktarları toplayın. Müzik CD’leri, videolar ve giysiler gibi öğelere, toplam maliyetleri genellikle gözden kaçtığından veya yetersiz sigortalı olduğundan değer vermeyi unutmayın. Gardırobunuz kot pantolon veya tasarımcı etiketleriyle dolu olsun, değiştirme maliyetini de dahil ettiğinizden emin olun.

İPUCU 3: Ayrı binalar ve içerik sigortasına bakın

Hem bina hem de içerik sigortasına ihtiyacınız varsa, maksimum potansiyel tasarruf için ayrı poliçeler için teklifler alın


Hem bina hem
de içerik sigortasına ihtiyacınız varsa, maksimum potansiyel tasarruf için ayrı poliçeler için teklifler alın. Çoğu sigorta şirketi bunları ayrı poliçeler olarak sunar ve sadece birinin bina kapsamı için ucuz olması, içerikleri sigortalamak için eşit derecede rekabetçi oldukları anlamına gelmez. Her bileşen için en ucuz sağlayıcıları bulun ve her birini farklı sigortacılardan satın almayı düşünün.

İPUCU 4: Ev sigortası için dolaşın

Etrafta alışveriş yapmak, ev sigortasında en büyük tasarrufu sağlayacaktır


Etrafta alışveriş yapmak,
ev sigortasında en büyük tasarrufu sağlayacaktır.

İlk olarak, sadece ipotek kreditörünüz tarafından sağlanan ev sigortasını tercih etmeyin. Mortgage’ınızı sıralamakla meşgul olduğunuzda kullanışlı olabilirler, ancak genellikle aşırı fiyatlıdırlar ve muhtemelen piyasadaki diğer politikalarla karşılaştırılmayacaklardır.

Sigorta için alışveriş yaparken temelde üç seçeneğiniz vardır; doğrudan sigortacıya gidin, internette gezinin veya bir komisyoncu kullanın


Sigorta için alışveriş
yaparken temelde üç seçeneğiniz vardır; doğrudan sigortacıya gidin, internette gezinin veya bir komisyoncu kullanın. Zamanınız ve bağlılığınız varsa üçünü de yapabilirsiniz, ancak en hızlı ve en etkili yol oturum açmak ve internet erişimini kullanmaktır.

En iyi sigorta web siteleri düzinelerce brokeri ve ev sigorta şirketini dakikalar içinde karşılaştırır. Büyük sigortacılardan ve komisyonculardan ekranınızda görüntülenen primlerin bir listesini almak için tek bir form doldurmanız yeterlidir. Ancak, alışılmadık veya çok özel gereksinimleriniz varsa, seçtiğiniz sigortacı ile doğrudan teyit edildiğinde nihai prim artabilir.

İPUCU 5: Pazarlık isteyin

Ev sigortası, doğru bilgilerle donanmışsanız, müzakere edilebilecek bir kar marjına sahiptir. Tüm sigortacılar ek bir indirim yapmayacak ve kabul etmeyecektir, ancak sormazsanız bilemezsiniz.

İlk olarak, internet karşılaştırma sitelerini kullandıktan ve birkaç komisyoncuya telefon ettikten sonra en ucuz teklifi bulun


İlk
olarak, internet karşılaştırma sitelerini kullandıktan ve birkaç komisyoncuya telefon ettikten sonra en ucuz teklifi bulun.

En ucuz teklifi seçin ve mevcut sigortacınızla iletişime geçerek önce onu geçmelerini isteyin. Ödünç vermezlerse, ikinci en ucuz sigortacıya başvurun ve aynısını yapın.

En iyi çabalarınızdan sonra, sigortacı ödün vermezse, anlaşmayı tatlandırmak için fazladan teminat vermelerini veya bir sonraki ev sigorta şirketine geçmelerini ve aynı adımları tekrarlamalarını isteyin


En
iyi çabalarınızdan sonra, sigortacı ödün vermezse, anlaşmayı tatlandırmak için fazladan teminat vermelerini veya bir sonraki ev sigorta şirketine geçmelerini ve aynı adımları tekrarlamalarını isteyin.

381 thoughts on “Daha Ucuz Ev Sigortası İçin 5 İpucu

 • 5 Aralık 2020 tarihinde, saat 11:49
  Permalink

  İş hayatım boyunca sigorta için çok çalıştım ve şimdi karşılığını alıyorum oturduğum ev dublex 9+5 çok iyi arabam Mercedes ve çok güzel teknolojik aletlerim var..

  Yanıtla
  • 23 Aralık 2020 tarihinde, saat 20:12
   Permalink

   sen kurtuluş yolunu bulmuşsun OKUMAK peygamberimize Hire mağarasında ne söylenmiş OKU OKU OKU

   Yanıtla
    • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 19:52
     Permalink

     Çok güzel ev sahibi olmak

     Yanıtla
     • 17 Mart 2021 tarihinde, saat 19:07
      Permalink

      Güzel bir şey

     • 25 Mart 2021 tarihinde, saat 10:39
      Permalink

      Ev sahipleri için çok önemli bir şey

     • 26 Mart 2021 tarihinde, saat 11:33
      Permalink

      Yav bir kez bizde ev sahibi olsak tüh zenginler in şansı

     • 27 Mart 2021 tarihinde, saat 18:02
      Permalink

      Bence çok ama çok güzel bunu youtubede paylaşıcam güzel olduğu için

     • 23 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:11
      Permalink

      Nahni

     • 23 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:05
      Permalink

      Bencede çok iyi bu söylenenler

     • 8 Temmuz 2021 tarihinde, saat 21:03
      Permalink

      Aynen öyle

     • 3 Ağustos 2021 tarihinde, saat 15:10
      Permalink

      ev sahibi olmanın nasıl olacağı

     • 25 Şubat 2021 tarihinde, saat 20:54
      Permalink

      AAynen doğru şeyler var

     • 23 Mart 2021 tarihinde, saat 19:36
      Permalink

      Sende haklısın aynen doğru abi uc alcam ondn yorum yapıyor kusura bakma

     • 29 Nisan 2021 tarihinde, saat 01:13
      Permalink

      51397665715

     • 1 Mayıs 2021 tarihinde, saat 16:32
      Permalink

      Bende ev alacam ama ne alsam acaba

     • 3 Mayıs 2021 tarihinde, saat 23:58
      Permalink

      Aynen dogru

     • 7 Mayıs 2021 tarihinde, saat 19:44
      Permalink

      Nasıl sigorta yapticam

     • 8 Mayıs 2021 tarihinde, saat 21:57
      Permalink

      FAYDALAN DİM BN

     • 16 Mayıs 2021 tarihinde, saat 06:22
      Permalink

      Üç hilesi

    • 27 Şubat 2021 tarihinde, saat 22:48
     Permalink

     Ev almak güzel bir şey

     Yanıtla
     • 9 Nisan 2021 tarihinde, saat 11:19
      Permalink

      aynen

     • 15 Nisan 2021 tarihinde, saat 14:19
      Permalink

      Uc

     • 24 Nisan 2021 tarihinde, saat 11:18
      Permalink

      Fogru

     • 3 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:25
      Permalink

      Gerçekten abi çok iyi evet

     • 31 Temmuz 2021 tarihinde, saat 17:17
      Permalink

      Güzell oo

     • 18 Nisan 2021 tarihinde, saat 00:43
      Permalink

      Ben nasıl sigorta yapabilirim

     • 7 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:01
      Permalink

      Uc ei çin burda olanlar

     • 17 Eylül 2021 tarihinde, saat 00:04
      Permalink

      …nn

    • 19 Mart 2021 tarihinde, saat 19:20
     Permalink

     Selam çok güzelmiş ya bu

     Yanıtla
     • 1 Mayıs 2021 tarihinde, saat 23:43
      Permalink

      Ev sahipleri için çok önemli bir şey

     • 29 Mayıs 2021 tarihinde, saat 14:48
      Permalink

      olm oyun için girdiniz dimi la 🙂

     • 18 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:40
      Permalink

      Uc

     • 23 Nisan 2021 tarihinde, saat 14:36
      Permalink

      Ay ne
      N

     • 3 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:02
      Permalink

      Pubg uc hilesinden gelenler burdami 51263309018

     • 17 Mayıs 2021 tarihinde, saat 23:37
      Permalink

      Üç için bekleyen kardeşle naislsiniz

     • 13 Temmuz 2021 tarihinde, saat 22:42
      Permalink

      Nhhh

    • 10 Nisan 2021 tarihinde, saat 13:52
     Permalink

     Evimi degistiricem bu yüzden bu siteye girmeyi tercih ettim ve sigorta yaptiricam

     Yanıtla
     • 12 Nisan 2021 tarihinde, saat 02:33
      Permalink

      Gg

     • 19 Nisan 2021 tarihinde, saat 16:10
      Permalink

      Çok güzel

     • 8 Eylül 2021 tarihinde, saat 13:26
      Permalink

      Allah olmayana da versin

    • 13 Nisan 2021 tarihinde, saat 16:33
     Permalink

     Bu şartlarda ev sahibi olmak çok zor

     Yanıtla
     • 16 Nisan 2021 tarihinde, saat 12:34
      Permalink

      Bencede girmiyo

     • 6 Eylül 2021 tarihinde, saat 07:27
      Permalink

      Begndmm

    • 17 Mayıs 2021 tarihinde, saat 18:47
     Permalink

     Uce için geldim ama bana çok faydalı oldu

     Yanıtla
     • 27 Ağustos 2021 tarihinde, saat 14:16
      Permalink

      UC GEL DİMİ

    • 5 Ocak 2021 tarihinde, saat 13:42
     Permalink

     Evet ev sigortası işe yarar ama dolar yüksekken bir işe yaramaz bence

     Yanıtla
     • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 16:44
      Permalink

      Evet ev sigortası işe yarar ama dolar yüksekken bir işe yaramaz bence

     • 11 Mart 2021 tarihinde, saat 12:05
      Permalink

      bencede evet

    • 5 Şubat 2021 tarihinde, saat 15:07
     Permalink

     Tek kelimeyle harika ama nasil da iyi anlatmışlar

     Yanıtla
     • 11 Şubat 2021 tarihinde, saat 19:37
      Permalink

      Muk

    • 25 Şubat 2021 tarihinde, saat 20:54
     Permalink

     Evettttttt dogruuuuuuuujjjjjjj

     Yanıtla
     • 11 Mart 2021 tarihinde, saat 12:05
      Permalink

      aynenn

     • 22 Haziran 2021 tarihinde, saat 08:49
      Permalink

      Eevet

    • 25 Mart 2021 tarihinde, saat 10:38
     Permalink

     Ev sahipleri için çok önemli bir şey

     Yanıtla
     • 5 Mayıs 2021 tarihinde, saat 02:06
      Permalink

      Evetttt

   • 4 Ocak 2021 tarihinde, saat 10:56
    Permalink

    Tek kelimeyle Mükemmel

    Yanıtla
    • 7 Ocak 2021 tarihinde, saat 17:22
     Permalink

     Benci iyi olur ve hemen bende yaptiracam

     Yanıtla
     • 5 Şubat 2021 tarihinde, saat 14:16
      Permalink

      Hdjjdjsjdjdj

     • 12 Şubat 2021 tarihinde, saat 12:02
      Permalink

      Ş

     • 20 Mayıs 2021 tarihinde, saat 15:48
      Permalink

      chıldırın

   • 4 Ocak 2021 tarihinde, saat 16:41
    Permalink

    Ev sigortası ben de yaptırmayı dusunuyom

    Yanıtla
    • 6 Ocak 2021 tarihinde, saat 12:59
     Permalink

     Evin varsa sende zenginin demektir

     Yanıtla
     • 11 Şubat 2021 tarihinde, saat 20:11
      Permalink

      çok pahalı aga be

   • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:52
    Permalink

    Kısmen işime yaradı dersem halan olur 😎😎

    Yanıtla
    • 23 Mart 2021 tarihinde, saat 15:13
     Permalink

     Oha Çok Pahalı İş Hatım Boyunca Böyle Bişi Görmedim z

     Yanıtla
   • 10 Şubat 2021 tarihinde, saat 18:59
    Permalink

    hayatım boyunca sigorta için çalıştım ve bu siye ideal bir site

    Yanıtla
   • 19 Şubat 2021 tarihinde, saat 17:08
    Permalink

    jkbjlgjjgykhkjhhglkcgj ghj fg,

    Yanıtla
   • 17 Mart 2021 tarihinde, saat 11:46
    Permalink

    Şiı9u95d ypotxphğıgcupfxoycputf

    Yanıtla
   • 18 Mart 2021 tarihinde, saat 16:15
    Permalink

    Baya bilgi öğendim sizin sayenizde teşekkürler

    Yanıtla
    • 28 Haziran 2021 tarihinde, saat 10:05
     Permalink

     OLUM UC HILESI OLMUYOR BE 1 SAAT KALINDA GARANTI OLSUN NSJSJZ

     Yanıtla
   • 28 Nisan 2021 tarihinde, saat 11:06
    Permalink

    Cok calistim ve cik param.yok ama.sicak.ailem var we evim

    Yanıtla
   • 15 Eylül 2021 tarihinde, saat 13:07
    Permalink

    Selam ev sahibi olur mu hiç öyle

    Yanıtla
    • 10 Ocak 2021 tarihinde, saat 20:10
     Permalink

     Bu aralar bende düşünüyorum ama ne olcak bakacaz

     Yanıtla
     • 24 Şubat 2021 tarihinde, saat 14:08
      Permalink

      Cok iyi

     • 16 Nisan 2021 tarihinde, saat 14:34
      Permalink

      Mukemmel

     • 1 Mayıs 2021 tarihinde, saat 00:09
      Permalink

      Hmm guzeş

   • 7 Mayıs 2021 tarihinde, saat 21:57
    Permalink

    İyi bir site harika beğendim alla h arazı olsun.

    Yanıtla
  • 11 Ocak 2021 tarihinde, saat 00:46
   Permalink

   arkadaşlar burdaki evler çok güzel inanın bana gerçekten tavsiye ederim

   Yanıtla
  • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 22:10
   Permalink

   Cebinizi yakmiyacak ev fiyetlari daha konforlu daha kolay ev bulmaanın adresi

   Yanıtla
   • 5 Şubat 2021 tarihinde, saat 13:14
    Permalink

    Çok güzel uygulama herkese tavsiye ederim çok güzel bir uygulama

    Yanıtla
  • 11 Şubat 2021 tarihinde, saat 20:13
   Permalink

   aynen kesin öyledir mal salak pis fakirrr

   Yanıtla
   • 20 Şubat 2021 tarihinde, saat 12:44
    Permalink

    Bana çok yardımcı olds teşekkürler

    Yanıtla
  • 24 Şubat 2021 tarihinde, saat 18:31
   Permalink

   Evin fiyatlari balı

   Yanıtla
  • 2 Mart 2021 tarihinde, saat 17:37
   Permalink

   işe yararsa bence çok güzel olur

   Yanıtla
  • 10 Mart 2021 tarihinde, saat 00:48
   Permalink

   ev olarak 3+1 evler guzel ve hoş oluyo

   Yanıtla
   • 11 Nisan 2021 tarihinde, saat 17:05
    Permalink

    Gerçekten eskiden ev almak çok kolaydı fakat 2021de bayan pahalı olmaya başladı

    Yanıtla
  • 25 Mart 2021 tarihinde, saat 11:23
   Permalink

   güzel aynen uc almak için

   Yanıtla
  • 7 Nisan 2021 tarihinde, saat 00:20
   Permalink

   Ev sahipleri için çok güzel bisey

   Yanıtla
  • 21 Nisan 2021 tarihinde, saat 22:35
   Permalink

   Sizin sayenizde işlemlerimi kolay yaptım

   Yanıtla
  • 29 Nisan 2021 tarihinde, saat 04:12
   Permalink

   Eskiden ev almak kolaydı sımdı bıraz zorlanıyorum bona B

   ı dozen bolmak gerek

   Yanıtla
  • 18 Mayıs 2021 tarihinde, saat 18:57
   Permalink

   çok iyi faydalandım bilgi aldım

   Yanıtla
  • 24 Haziran 2021 tarihinde, saat 05:43
   Permalink

   Hadi bakalım hayırlısı

   Yanıtla
  • 5 Ağustos 2021 tarihinde, saat 14:24
   Permalink

   Arkadaşlar üç için burdayım olmazsa döverim he he reklamda muq zaten hadi görüşürüz aw

   Yanıtla
   • 8 Eylül 2021 tarihinde, saat 22:17
    Permalink

    aynen ya artık herşey çok pahalı dünyanın ve Türkiyenin ekonomisi batıyor. 😀😊😄😄

    Yanıtla
  • 4 Eylül 2021 tarihinde, saat 12:22
   Permalink

   cok iyi size bas vurmayi isterim

   Yanıtla
 • 19 Aralık 2020 tarihinde, saat 14:59
  Permalink

  Tatile gidince güneş kremi ücretsiz olmalıdır

  Yanıtla
 • 19 Aralık 2020 tarihinde, saat 15:09
  Permalink

  artık herşey çok pahalı

  Yanıtla
 • 21 Aralık 2020 tarihinde, saat 22:39
  Permalink

  Burda çok yararlı ve bilmediğimiz saylar öğrenebiliriz herkese tavsiye ediyorum

  Yanıtla
  • 31 Aralık 2020 tarihinde, saat 11:08
   Permalink

   Burda çok yararlı ve bilmediğimiz saylar öğrenebiliriz herkese tavsiye ediyorum

   Yanıtla
   • 11 Ocak 2021 tarihinde, saat 19:29
    Permalink

    Bence çok iyi çok yararlı herkese tavsiye ederim

    Yanıtla
  • 23 Aralık 2020 tarihinde, saat 16:50
   Permalink

   Evler çok güzel yerlerde öyle ben çok beğendim ama evrim ucuz olması aidatın daha çok olması demek oluyor bunuda uygun bir şey yapılsa daha iyi olur süte düşünüyorum

   Yanıtla
   • 23 Aralık 2020 tarihinde, saat 17:20
    Permalink

    Yeni bir ev her zaman iyidir ev sahibi olmak için geç kalmayın

    Yanıtla
  • 25 Aralık 2020 tarihinde, saat 23:58
   Permalink

   Evet bence değer daha ucuz a ev

   Yanıtla
   • 10 Ocak 2021 tarihinde, saat 15:47
    Permalink

    Herşey birbirinden güzel

    Yanıtla
     • 25 Eylül 2021 tarihinde, saat 01:26
      Permalink

      Güzel site

 • 21 Aralık 2020 tarihinde, saat 22:42
  Permalink

  Artık ne yapacagimi ne alacağımı bilmiyom birbirinden güzel şeyler çıkıyor

  Yanıtla
 • 22 Aralık 2020 tarihinde, saat 00:31
  Permalink

  evler nefis valla ama para sikintisi var

  Yanıtla
 • 22 Aralık 2020 tarihinde, saat 00:32
  Permalink

  evler iyide para yok

  Yanıtla
 • 22 Aralık 2020 tarihinde, saat 23:34
  Permalink

  Keşke ala bilecek paramız olsa

  Yanıtla
 • 23 Aralık 2020 tarihinde, saat 10:53
  Permalink

  Emanete bak bebeğim

  Yanıtla
 • 23 Aralık 2020 tarihinde, saat 22:12
  Permalink

  Evler çok güzel olmuş ama ben yine de bu evde oturmam

  Yanıtla
  • 7 Ocak 2021 tarihinde, saat 17:40
   Permalink

   Evler güzel ama para sıkıntısı var şuan artık ileride

   Yanıtla
 • 24 Aralık 2020 tarihinde, saat 07:59
  Permalink

  Bu 5 ipucu çok işime yaradı teşekkürler

  Yanıtla
 • 24 Aralık 2020 tarihinde, saat 16:20
  Permalink

  Güzel bütçe ye uygun olabilir

  Yanıtla
  • 29 Aralık 2020 tarihinde, saat 23:24
   Permalink

   bulunabilir. Kraliyet Yeminli Sörveyörler Kurumu’nun (RICS) Bina Maliyeti Bilgi Hizmeti (BCIS), yeniden inşa maliyeti hesaplayıcısı ile birlikte evleri ve daireleri yeniden inşa etme maliyetleri hakkında bir dizi ayrıntılı bilgi üretir.

   Alternatif olarak, sınırsız veya yüksek standartlı bina toplamının sigortalı olduğu bir poliçeyi tercih edebilirsiniz, böylece doğru miktarı sigorta etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

   Ayrıca, eve taşındıysanız yanınızda götürebileceğiniz hemen hemen her şeyi kapsayan ev eşyaları sigortası vardır

   Ayrıca, eve taşındıysanız yanınızda götürebileceğiniz hemen hemen her şeyi kapsayan ev eşyaları sigortası vardır. Evinizdeki odaların bir listesini yapın ve her birinin içerdiği tüm öğeleri orada değeri olan bir yere yazın. Ardından, hangi sigorta korumasına ihtiyacınız olduğunu görmek için bireysel miktarları toplayın. Müzik CD’leri, videolar ve giysiler gibi öğelere, toplam maliyetleri genellikle gözden kaçtığından veya yetersiz sigortalı olduğundan değer vermeyi unutmayın. Gardırobunuz kot pantolon veya tasarımcı etiketleriyle dolu olsun, değiştirme maliyetini de dahil ettiğinizden emin olun.

   İPUCU 3: Ayrı binalar ve içerik sigortasına bakın

   Hem bina hem de içerik sigortasına ihtiyacınız varsa, maksimum potansiyel tasarruf için ayrı poliçeler için teklifler alın

   Hem bina hem de içerik sigortasına ihtiyacınız varsa, maksimum potansiyel tasarruf için ayrı poliçeler için teklifler alın. Çoğu sigorta şirketi bunları ayrı poliçeler olarak sunar ve sadece birinin bina kapsamı için ucuz olması, içerikleri sigortalamak için eşit derecede rekabetçi oldukları anlamına gelmez. Her bileşen için en ucuz sağlayıcıları bulun ve her birini farklı sigortacılardan satın almayı düşünün.

   İPUCU 4: Ev sigortası için dolaşın

   Etrafta alışveriş yapmak, ev sigortasında en büyük tasarrufu sağlayacaktır

   Etrafta alışveriş yapmak, ev sigortasında en büyük tasarrufu sağlayacaktır.

   İlk olarak, sadece ipotek kreditörünüz tarafından sağlanan ev sigortasını tercih etmeyin. Mortgage’ınızı sıralamakla meşgul olduğunuzda kullanışlı olabilirler, ancak genellikle aşırı fiyatlıdırlar ve muhtemelen piyasadaki diğer politikalarla karşılaştırılmayacaklardır.

   Sigorta için alışveriş yaparken temelde üç seçeneğiniz vardır; doğrudan sigortacıya gidin, internette gezinin veya bir komisyoncu kullanın

   Sigorta için

   Yanıtla
  • 20 Eylül 2021 tarihinde, saat 20:09
   Permalink

   Evet az önce uyguladım oldu çok güzel

   Yanıtla
 • 26 Aralık 2020 tarihinde, saat 16:26
  Permalink

  Son günlerde hastalık artışsebebiyle hastanelerden dolayı evsatışalri artı ev satışlarının düşmesi bekleniyor

  Yanıtla
 • 28 Aralık 2020 tarihinde, saat 05:00
  Permalink

  Ev sigortası yapmayı düşünürsem ulaşabilirim

  Yanıtla
 • 30 Aralık 2020 tarihinde, saat 00:29
  Permalink

  Yalan la dolanla götürüyorsunuz bu dünyayı

  Yanıtla
 • 2 Ocak 2021 tarihinde, saat 19:25
  Permalink

  kod için geldim hacı bekliyom

  Yanıtla
 • 2 Ocak 2021 tarihinde, saat 20:14
  Permalink

  Çok iyi evler var bence çok güzel isteyen herkese nasip olur insallah

  Yanıtla
  • 5 Şubat 2021 tarihinde, saat 16:27
   Permalink

   Güzel bişey bazıları neden begenmiyo kötü yorum yazmışlar

   Yanıtla
  • 17 Şubat 2021 tarihinde, saat 00:53
   Permalink

   Ben hasa raf isterim samurayı alacam dedimki alirim bb cc gg mm da gghhbrawl sarltars

   Yanıtla
 • 5 Ocak 2021 tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  4urb7zbeuzbwuvx63be6zb4xh47hx37hd4h4d7h3x7ehs73hx7e7wxxwh3h3x383xh73xy3xh7xh7hrx8hx7eh7exhe7xhr71h717177vd7xh7xr

  Yanıtla
  • 13 Nisan 2021 tarihinde, saat 13:41
   Permalink

   Tiktok takip için 00samet06

   Yanıtla
 • 7 Ocak 2021 tarihinde, saat 05:29
  Permalink

  Ev almadan önce komşu al demişler büyüklerimiz

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2021 tarihinde, saat 00:59
  Permalink

  Hghhhvhhggbbhhgguvihni HC cbcdyvfggc. Hbv hvghh. Hgghjbgzvfgc cxysdt zgi hdj. Ugjiv

  Yanıtla
  • 11 Ocak 2021 tarihinde, saat 12:36
   Permalink

   Çok güzel bişey gelececeğimiz için

   Yanıtla
 • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 16:08
  Permalink

  Ben de yapdırıçam ev sigortası her kez yağdırsın

  Yanıtla
 • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 19:04
  Permalink

  Güzel bı yazıydı severek okudum öğrenmek istediğim şeyleri öğrendim çok sağolun

  Yanıtla
 • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:41
  Permalink

  Ev sigortasına ihtiyacım olduğunu anladı ve ev için pazarlikçı olmamızı öneriyor.

  Yanıtla
 • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:48
  Permalink

  Çok iyi evler var bence isteyen herkez yaptırsın🤗

  Yanıtla
  • 25 Nisan 2021 tarihinde, saat 16:55
   Permalink

   Valla elmas alcam yorum yapmam gerekiyor

   Yanıtla
 • 10 Şubat 2021 tarihinde, saat 14:45
  Permalink

  Sleldkfkekldl

  Bbbaakkkkaaaakkkaaalaaaass

  Yanıtla
 • 16 Şubat 2021 tarihinde, saat 13:54
  Permalink

  Çok güzel ama pahalı

  Yanıtla
  • 17 Şubat 2021 tarihinde, saat 00:53
   Permalink

   Tmm ben anladım ama s3n istemedin olmam 38sik bir bu numarayı ararmışım avukat miş seni 20k yapacam seni dilin güzelliği söz vallaha billaha mahkemede görürürüz bu benim hesabim

   Yanıtla
 • 19 Şubat 2021 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Brawl stars elmas hilesini göstecem

  Yanıtla
 • 24 Şubat 2021 tarihinde, saat 18:40
  Permalink

  Ndjdiejdjdjd

  Yanıtla
 • 27 Şubat 2021 tarihinde, saat 22:48
  Permalink

  Ev almak güzel bir şey

  Yanıtla
  • 25 Nisan 2021 tarihinde, saat 01:26
   Permalink

   Çokk iyiiiii kralll

   Yanıtla
 • 17 Mart 2021 tarihinde, saat 15:16
  Permalink

  Gzl sayfa tum bilgileri sunmusunuz mukembel

  Yanıtla
 • 18 Mart 2021 tarihinde, saat 16:06
  Permalink

  Ev almak eskisi gibi değil artık

  Yanıtla
 • 18 Mart 2021 tarihinde, saat 16:16
  Permalink

  Baya bilgi öğendim sizin sayenizde teşekkürler

  Yanıtla
 • 18 Mart 2021 tarihinde, saat 16:31
  Permalink

  Uc için yapıyorum harikaaa

  Yanıtla
  • 19 Mart 2021 tarihinde, saat 19:19
   Permalink

   Evet lak ve ev sigortası ile ilgigili insanların yararlanabileceği bilgiler var

   Yanıtla
 • 20 Mart 2021 tarihinde, saat 13:16
  Permalink

  Abi güzel site ama ben biraz karışık ama yinede iyi

  Yanıtla
 • 20 Mart 2021 tarihinde, saat 22:38
  Permalink

  Çok iyi evler var bence

  Yanıtla
  • 11 Mayıs 2021 tarihinde, saat 02:29
   Permalink

   Bilgileriniz için teşekkür ederim

   Yanıtla
 • 23 Mart 2021 tarihinde, saat 09:55
  Permalink

  gerçekten işe yaradı mütiş

  Yanıtla
 • 24 Mart 2021 tarihinde, saat 00:02
  Permalink

  Ben sigorta ipucusundan bişianlamadım ama ucuza ecalmak güz

  Yanıtla
 • 25 Mart 2021 tarihinde, saat 11:26
  Permalink

  Valahi diyecek bişi bulamıyor çok güzel

  Yanıtla
 • 27 Mart 2021 tarihinde, saat 21:47
  Permalink

  Brawl Stars elmas hilesinden gelenler burdamı

  Yanıtla
 • 29 Mart 2021 tarihinde, saat 15:42
  Permalink

  Bence ev almak hayalimde var

  Yanıtla
 • 4 Nisan 2021 tarihinde, saat 17:17
  Permalink

  Bence ev almak hayalimde var

  Yanıtla
 • 6 Nisan 2021 tarihinde, saat 14:37
  Permalink

  Çok iyi bir uygulama bundan iyi uygulama yok

  Yanıtla
 • 8 Nisan 2021 tarihinde, saat 11:20
  Permalink

  ev sahibi olmak güzel şey

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2021 tarihinde, saat 00:50
  Permalink

  Keşke bizde ev sahibi olsak

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2021 tarihinde, saat 10:18
  Permalink

  Ev sahibi olmak şu devirde çok zor böyle bir imkan sunmaları ne kadar güzel

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2021 tarihinde, saat 21:38
  Permalink

  Bizede kader gülermi ev sahibi olsak

  Yanıtla
 • 19 Nisan 2021 tarihinde, saat 00:47
  Permalink

  Teşekkür ederim gerçekten bu bilgilere ihtiyacım vardı ve sayende ulaştım <3

  Yanıtla
  • 21 Nisan 2021 tarihinde, saat 17:22
   Permalink

   Vala bana uc lazim onun için yorum yapamam gerekiyor

   Yanıtla
 • 23 Nisan 2021 tarihinde, saat 19:28
  Permalink

  Uc için yorum yapanlar burda mı?¿

  Yanıtla
 • 25 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:51
  Permalink

  Sigorta hakkında güzel bilgiler verdiğiniz içi teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 29 Nisan 2021 tarihinde, saat 15:37
  Permalink

  sen kurtuluş yolunu bulmuşsun OKUMAK peygamberimize Hire mağarasında ne söylenmiş OKU OKU OKU

  Yanıtla
 • 6 Mayıs 2021 tarihinde, saat 16:10
  Permalink

  Eskiden ev almak daha kolaydi sigaortasi falan ama simdi zor ama hic kimse bir sey yapamaz size

  Yanıtla
 • 6 Mayıs 2021 tarihinde, saat 22:18
  Permalink

  İş hayatım boyunca sigorta için çok çalıştım ve şimdi karşılığını alıyorum oturduğum ev dublex 9+5 çok iyi arabam Mercedes ve çok güzel teknolojik aletlerim var..

  Yanıtla
 • 16 Mayıs 2021 tarihinde, saat 19:37
  Permalink

  This site was… how do I say it? Relevant!!

  Finally I have found something that helped me. Thanks a lot!

  Yanıtla
 • 21 Mayıs 2021 tarihinde, saat 16:15
  Permalink

  ev sahibi oldum mq

  Yanıtla
 • 22 Mayıs 2021 tarihinde, saat 16:48
  Permalink

  Üç hilesi iysşallah tutar

  Yanıtla
 • 13 Eylül 2021 tarihinde, saat 00:02
  Permalink

  Al gülüm ver gülüm hesabı

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.