Tatiliniz İçin En İyi Seyahat Sigortasını Seçmenin 5 Yolu

Seyahat sigortası, yola çıkmaya karar verene kadar sizin için hiçbir şey ifade etmeyen alanlardan biridir – ya da havaya – aniden her reklam seyahat sigortası içindir ve baktığınız her yerde başka bir şirket işinizi lanse etmeye başlar. Peki, benzersiz seyahat ihtiyaçlarınız için en iyi sigorta şirketini ve en iyi seyahat sigortasını nasıl seçersiniz?

Dikkate Alınması Gereken 5 Nokta
1
. Politikanın maliyeti ödediğinizden daha fazla olabilir

Politika seçeneklerini incelerken asla önce fiyatla başlamayın. Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, ödediğinizin karşılığını alırsınız ve paranızın karşılığını en iyi şekilde alacağınızdan emin olmak isterken, bu mutlaka en ucuz fiyat anlamına gelmez. İhtiyaç anında sağlayan ve destekleyen kapsamlı teminat, aramanız gereken şeydir.


2
. Acil bir durumda ne tür destek alırsınız?

Dünya turunuza Pazartesiden Cumaya 9 ila 5 arası bir iletişim numarasıyla mı gönderiliyorsunuz yoksa 7/24 iletişim ve destek, ters ödeme seçenekleri ve 0800 numaraları sağlayan tam kapsamlı numaralar size sunuluyor.


3
. Poliçenize standart olarak neler dahildir

Bazı şirketler düşük bir fiyatla gelir ve daha sonra her kapı kolu için ekstra ücret alır ve sonunda aşırı şişirilmiş kapağa neden olur. Tam olarak neyi kapsadığınızdan emin olmak için şirketin politika tekliflerini gözden geçirin. Şirketin bilmesi ve aklınıza gelmemiş olabilecek bir dizi tuzağa hitap etmesi gerektiğinden, aralık geniş olmalıdır.

4) Şirketi destekleyen ve destekleyen

Tıbbi bir acil durumla veya tahliyeye ihtiyaç duyduğunuzda destek şirketinizin kim olacağını belirleyin. Çoğu şirket, bu son derece uzmanlık alanlarını tek başına ele almaz, ancak müşterileri için mümkün olan en iyi korumayı ve desteği sağlamak için dünya çapında yetenekli ve deneyimli kuruluşlarla uyum sağlamıştır.
5
. Şirket farklı ihtiyaçları karşılıyor mu?

Şirket tüm politikalara uyan tek bir boyut sağlıyor mu? Dikkat edin, ihtiyaç duymadığınız teminat için ödeme yapıyor olabilirsiniz veya bazı kritik alanlarda sigortalı olabilirsiniz. Yalnızca Yeni Zelanda seyahat politikaları, sırt çantalı gezginler, grup veya ikili seçenekler, uzun konaklama, tek yön veya boşluk sigortası ve daha fazlasını içeren bir dizi kapsam sunan bir şirket arayın.

46 thoughts on “Tatiliniz İçin En İyi Seyahat Sigortasını Seçmenin 5 Yolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.